Hlavní stránka | Sitemap |

O firmě

Kdo vlastně jsme?

Vážení přátelé,
rádi bychom vás seznámili s webovým projektem www.bezpecnostni-skrine.cz  firmy Labor-Komplet s.r.o. , která je ryze českou výrobní, servisní a obchodní společností.
Firma vznikla počátkem 90.let a hlavním oborem činnosti byly opravy, repase a montáže laboratorního nábytku a zařízení. Postupem doby jsme se rozhodli zaplnit místo na trhu výrobou laboratorních digestoří a následně laboratorního nábytku.

 

V souvislosti se zvýšenou poptávkou laboratorních digestoří a skutečností, že i bezpečnost v laboratořích a výrobních provozech začíná být konečně vážným a aktuálním tématem, jsme se rozhodli informovat Vás zákazníky o širokém spektru bezpečnostních skříní na hořlaviny, bezpečnostních nádob, skříní na kyseliny a louhy a v neposlední řadě skříní a skříněk na jedy a ostatní chemické látky. To vše na samostatných stránkách www.bezpecnostni-skrine.cz

 

Jak již bylo zmíněno, hlavním oborem naší činnosti je výroba a prodej laboratorních digestoří a laboratorního nábytku, ale protože heslem naší firmy je "Labor-Komplet ...Vaše kompletní laboratoř", v naši ucelené nabídce najdete laboratorní přístroje např. chladničky, sušárny, inkubátory, třepačky, váhy, mikropipety, ph-metry, teploměr a další.

 

V žádné laboratoři také nemůže chybět laboratorní sklo, porcelán, plasty a drobné pomůcky a samozřejmostí jsou také ochranné pomůcky, desinfekční prostředy a bezpečnostní oční a celotělové sprchy.

 

Přehled a průřez námi dodávaným zbožím a výrobky naleznete na adrese www.laboratorni-potreby.cz

 

V přípdě vašeho zájmu nabízíme také samostatnou montáž Vámi pořízeného nábytku, včetně zhotovení přívodů vody, rozvodu technických plynů a kompletního zhotovení vzduchotechniky nebo napojení na vzduchotechniku stávající.


Přejeme příjemný den

tým Labor-Komplet s.r.o. 

 


  • požární odolnost
  • nízká cena
  • vysoká užitkovost